پیام تبریک رئیس موسسه به مناسبت آغاز سال تحصیلی
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت انتشار: ۱۱:۱۹

پیام تبریک رئیس موسسه به مناسبت آغاز سال تحصیلی

به گزارش روابط عمومی: 

ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان، دکتر سید اسماعیل نجفی، طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به کلیه اعضای هیات‌علمی، اساتید، کارکنان و دانشجویان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ

خداوند آنهایی را که ایمان آورده‌‏اند و کسانی را که دانش یافته‌اند، به درجاتی برافرازد. 

«سوره مجادله، آیه۱۱»

سپاس و ستایش بی‌پایان، خداوندی را سزاست که به انسان فکرت آموخت و ضمیر جانش را به نور دانش روشن ساخت.

ماه مهر که از راه‌ می‌رسد، تلألو خورشید دانش و آگاهی بر تارک آسمان علم و معرفت می‌درخشد و اکسیر دانایی و فرهیختگی در فضای جامعه بذرافشان می‌شود. مهر با خود بوی عشق همراه با تعقل، دانش همراه با عرفان و ایمان همراه با تدبّر می‌آورد و جانی تازه به طبیعت اندیشه‌ورزی می‌بخشد.

همچنین این ایام تقارن همیشگی با هفته دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان اسلام دارد و وظیفه پویندگان دانش است که نام و یاد آن عزیزان را گرامی نگه دارند.

هرچند امسال آغاز سال تحصیلی جدید را بدون حضور شما عزیزان در فضای موسسه و به صورت مجازی باید آغاز کنیم ولی مسلما در آینده ایی نه چندان دور شاهد حضور پرشور شما در موسسه آموزش عالی آیندگان خواهیم بود. لذا برای همگان از درگاه خداوند متعال موفقیت، بهروزی و سعادت و سلامتی را آرزومندم. 

اینجانب آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت کلیه  اعضا هیات علمی، اساتید، کارکنان و به‌ویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک عرض نموده و امیدوارم در کلیه مراحل زندگی و تحصیلات موفق و سربلند باشید.

 

دکتر سید اسماعیل نجفی

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان

کلید واژه ها: پیام تبریک پیام آغاز سال تحصیلی ریاست موسسه


نظر شما :