پیام تبریک ریاست به مناسبت روز معلم
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت انتشار: ۱۸:۰۱

پیام تبریک ریاست به مناسبت روز معلم

ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان، دکتر سید اسماعیل نجفی، طی پیامی روز بزرگداشت مقام معلم را به اساتید و معلمین تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام ریاست به شرح زیر است.                     

بسمه تعالی

اقْرَأْ باسْمِ رَبِّکَ الَّذی خَلَقَ – خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ- اقْرَأْ وَ رَبُّکَ الْأَکْرَمُ- الَّذی عَلَّمَ بالْقَلَمِ

در طول تاریخ، همواره بر بزرگداشت و تکریم مقام معلم، تأکید شده و سخنان بسیاری درباره جایگاه معلم گفته شده است؛ به گونه‌ای که تلاش برای نوشتن جمله‌های تازه درباره شأن و منزلت والای مقام معلم و آموزگار به تکرار خواهد انجامید. بی‌شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور، توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل ِ آینده‌ساز جوان است ؛ و با عنایت به نقش محوری و اساسی معلم در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که تکریم معلمان، تکریم جامعه است.

در سالی که به نام " جهش تولید"  نامگذاری شده است، بی شک نقش ارزشمند اساتید و معلمین بیش از پیش پررنگ می‌شود. استادان، به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی کشور در شکل گیری شخصیت علمی و فرهنگی دانشجویان نقشی ماندگار دارند

. اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به اساتید و معلمین گرانقدر و بالاخص اساتید موسسه آموزش عالی آیندگان تبریک و تهنیت عرض نموده و برایشان از درگاه خداوند منان سلامتی و موفقیت در کلیه امور را خواستارم.

دکتر سید اسماعیل نجفی

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان

 

کلید واژه ها: پیام تبریک روز معلم روز استاد


نظر شما :