پیام تبریک ریاست موسسه به مناسبت فرارسیدن نوروز
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت انتشار: ۱۲:۴۵

پیام تبریک ریاست موسسه به مناسبت فرارسیدن نوروز

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان، دکتر سید اسماعیل نجفی، طی پیامی فرارسیدن نوروز و آغاز سال 1399 را به کلیه دانشگاهیان علی‌الخصوص اساتید، کارکنان و دانشجویان موسسه آموزش عالی آیندگان تبریک گفت. متن پیام به صورت زیر است:

بسمه تعالی
    یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال   حول حالنا الی احسن الحال


 سال 1398 با همه فراز و نشیب‌ها سریع‌تر از آنچه انتظار می‌رفت به پایان رسید و برگی دیگر از دفتر زندگانی ورق خورد.

بهار فصل رویش و شادابی است، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه­ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سرسبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

.
    اینجانب ضمن تبریک عید سعید نوروز به همه دانشگاهیان خدوم، از زحمات ارزشمند اساتید و کارکنان موسسه  در سال سپری شده قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از موفقّیت و ایّامی نیک و پر بار را برای اساتید، کارمندان، دانشجویان و خانواده های معّزز آنان در سال جدید، در ظل عنایات حضرت حق تعالی و در سایه حجت بر حق حضرت صاحب الامر مسالت می‌نمایم.

همانطور که مستحضرید، نوروز 1399، نوروزی متفاوت با سالهای قبل است. ویروس ناشناخته و همه‌گیر کرونا بر کشور ما و سایر کشورهای جهان شیوع یافته  و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی تنها راه شکست دادن آن است. پس علاوه‌بر حفظ بهداشت در دورانی که کمک و یاری به همنوعان، همدلی و صمیمیت بیش از هر زمان دیگری نیاز است، هریک از ما در حد توان خود به یاری هموطنان در مقابله با ویروس بپردازیم.

به همه پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان و کادرهای درمانی و بیمارستانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس هستند خدا قوت گفته و سالی خوش به همراه پیروزی بر ویروس کرونا برای همه آرزو دارم.

 

دکتر سید اسماعیل نجفی

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان

کلید واژه ها: پیام تبریک نوروز عید


نظر شما :