پیام تبریک ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت انتشار: ۱۰:۰۳

پیام تبریک ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی:

ریاست موسسه آموزش عالی آیندگان، دکتر سید اسماعیل نجفی، طی پیامی فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) را به جامعه دانشگاهی و به‌خصوص موسسه آیندگان و همه منتظرانش تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

"مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید"

نیمه شعبان خجسته زادروز دوازدهمین ستاره پنهان آل محمد (ص) و نجات دهنده عالم بشریت است. آن امام همامی که برقرارکننده عدل و داد در جهان بشری خواهد بود و تمامی مظلومان و ستمدیدگان و مسلمانان و دینداران جهان در انتظار ظهورش هستند و برای آمدنش دعا می کنند.

آن لحظه زیبا از شب نیمه شعبان، آسمان سامرا از ظهور معجزه دیگری به خود می‌بالید و شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی در دامن نرگس زیباترین صدف گوهر آفرینش و یوسف سپید سیمای مشکین چشم دلربا را به عرشیان و زمینیان مژده می‌داد، او آمد و با آمدنش امید به برپایی عدل در دل و جان شیفتگان عدالت، حیاتی دوباره یافت.

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، امام المبین، حجت الله علی العالمین حضرت حجت بن الحسن العسکری (ع) را به جامعه دانشگاهی و به خصوص موسسه آیندگان و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض کرده از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت را مسئلت دارم.

 

سید اسماعیل نجفی 

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان

کلید واژه ها: میلاد امام زمان (عج) پیام تبریک


نظر شما :